Účastníci kempu

Seznam účastníků je průběžně aktualizován.

# jméno jméno na dres ročník klubová příslušnost velikost oblečení podmínky účasti
1 Adam Chytrý ADYS 2009 FK Neratovice-Byškovice 158 splněny
2 Marko Setler Marko 2007 AFK Milovice 164 splněny
3 Marek Pavelka Mára 2009 FK Dlouhá Lhota 152 splněny
4 Adam Zachař Zachy 2009 FK Dlouhá Lhota 158 splněny
5 Matej Martan Matěj 2010 SK Bezděkov 134 splněny
6 Lukáš Bajtalon LUKY 2014 FK Mladá Boleslav 128 splněny
7 Jan Martan Honza 2010 SK Bezděkov 134 splněny
8 Zdeněk Horáček Zdenda 2007 FK Přelouč 158 splněny
9 Dominik ŠOLTA ŠOLTA 2006 FK Čáslav 164 splněny
10 Antonín Brabec Tony 2005 Běchovičtí sršni 170 splněny
11 Dan Kostečka Danda 2010 SK Horymír Neumětely 152 splněny
12 Matěj Pekař Peky 2011 SK Bezděkov 146 splněny
13 Jakub Macháč Jakub M. 2012 FK Mladá Boleslav 134 splněny
14 Petr Skokan Petr 2007 AFK Milovice 170 splněny
15 Tomáš Zelba Tomik 2011 FK Mladá Boleslav 140 splněny
16 Lukáš Zelba Luky 2009 FK Dlouhá Lhota 152 splněny
17 Samuel Leon Man Samba 2009 AC Sparta Praha 158 splněny
18 Oliver Tiger Man Tiger 2008 Football Talent Academy 164 splněny
19 Dominik Matoušek Domča 2010 SK Bezděkov 146 splněny
20 Viktor Vaněček VIKI 2011 FK Mladá BOleslav 140 splněny
21 Denis Fišer Fiša 2008 BOHEMIANS PRAHA 1905 164 splněny
22 Antonín Beránek Bery 2009 SK Benátky nad Jizerou 152 splněny
23 Vojtěch Beránek Baroš 2011 SK Benátky nad Jizerou 134 splněny
24 Matěj Havlíček Havlis 2008 FK Admira Praha 164 splněny
25 David Brňák Dave 2008 FK Radošovice 158 splněny
26 Matouš Laczko Matouš 2010 SK Bezděkov 152 splněny
27 Dominik Drdla Domca 2008 FK Viktoria Žižkov 158 splněny
28 Jakub Popelka POPI 2011 FK Mladá Boleslav 140 splněny
29 Vojtěch Elman Vojta 2007 AFK Milovice 170 splněny
30 Matěj Elman Elmi 2010 AFK Milovice 152 splněny
31 Ondřej Vencl Venclik 2007 Fk Pardubice 170 splněny
32 Jan Gavalec Gáva 2007 AFK Milovice 170 splněny
33 Josef Bartoš Pepa 2006 SK Roudnice nad Labem 158 splněny
34 Dominik Matějovský Matějda 2006 FK Mladá Boleslav 164 splněny
35 Sami Mergbi Sam 2009 FK Mladá Boleslav 134 splněny
36 Jan Šámal Šána 2010 SK Roudnice nad Labem 146 splněny
37 Adam Božík Adam 2006 SK Liběšice 170 splněny
38 Filip Hrozek Hróza 2006 SK Liběšice 170 splněny
39 Lukáš Málek Lukáš 2006 FK Čáslav 164 splněny
40 Matěj Winterling Winča 2012 FK Mladá Boleslav 140 splněny
41 Ondřej Holub ONDRIS 2006 Bohemians Praha 1905 170 splněny
42 Jakub Čížek Číža 2010 FK METEOR PRAHA VIII 152 splněny
43 Nicolas Salač Sali 2012 FK Mladá Boleslav 140 splněny
44 Patrik Cupl Patrik 2006 Klatovy 164 splněny
45 Viktor Egert Viktor 2007 FK Radošovice 170 splněny
46 Jiří Janeček JIRKA 2009 FC ZVVZ Milevsko 158 splněny
47 Vojta Ráž Jožo 2006 Bohemians 1905 170 splněny
48 Adam Dašek Adam 2007 FK Radošovice 164 splněny
49 Štěpán Dašek Štěpán 2012 AC Sparta Praha 140 splněny
50 Adam Tomek ADAM 2012 FK Jaroměř 140 splněny
51 Jan Zelinger Zelí 2007 FK Pardubice 158 splněny
52 Dominik Zsiga Domča 2009 SK Klatovy 1898 140 splněny
53 Petr Janda Jandís 2006 FK Horažďovice 170 splněny
54 Jiří Maxim Panoš Pany 2007 FC Viktoria Plzeň 164 splněny
55 Matyáš Šilhavý Šilhy 2007 FCVP 170 splněny
56 Alexander Chromei Alex 2008 FK Admira Praha 164 splněny
57 Marek Hošek Mára 2009 SK Klatovy 1898 152 splněny
58 Adam Hošek Hošan 2005 SK Klatovy 1898 170 splněny
59 Patrik Beran Patrik 2006 FK Červené Pečky 170 splněny
60 Samuel Chvojka Sam 2008 TJ Slavia Radonice 170 splněny
61 Vojtěch Moudrý Vojta 2008 TJ Slavia Radonice 170 splněny
62 Jakub Moudrý Kuba 2013 TJ Slavia Radonice 140 splněny
63 Sebastian Sháněl Séba 2011 FK Dlouhá Lhota 146 splněny
64 Štěpán Sokol SOKOL 2008 HFK Třebíč 164 splněny
65 Samuel Ondrejovič Sam 2008 HFK Třebíč 164 splněny
66 Denis Lajpold Denis 2007 Sk Klatovy 1898 164 splněny
67 Benjamin Matějovský Matěják 2011 FK Mladá Boleslav 152 splněny
68 Marek Záboj Marek 2006 Bohemians Praha 1905 164 splněny
69 Matyáš Knotek MATY 2008 TJ Slavia Radonice 170 splněny
70 Jan Knotek KOZEL 2008 TJ Slavia Radonice 170 splněny
71 Radim Beneš Radim 2011 FK Mladá Boleslav 152 splněny
72 Radim Fiala RADIM 2012 SK Bezděkov 128 splněny
73 Maxmilián Smolka Max 2009 TJ Spartak Čelákovice 140 splněny
74 Tomáš Zdražil Tomíno 2006 AC Sparta Praha 170 splněny
75 Daniel Klimeš Danny 2008 FC ZVVZ Milevsko 158 splněny
76 David Zelenka Zelda 2010 FK Brandýs - Boleslav 146 splněny
77 Nicolas Kadlec Niky 2008 FK Říčany 164 splněny
78 Dalimil Beránek Dali 2008 TJ Slavia Radonice 158 splněny
79 Metoděj Beránek Metoděj 2012 TJ Slavia Radonice 134 splněny
80 Danijel Kovačević Deny 2012 FC Sporting MB 140 splněny
# jméno jméno na dres ročník klubová příslušnost velikost oblečení podmínky účasti
1 Jáchym Bříza Jáchym 2013 SK Pardubičky 128 splněny
2 Vojtěch Piskač Piskač 2012 SK Spartak Příbram 140 splněny
3 Maxmilián Krejcha Max 2005 TJ Slavoj Suchdol 170 splněny
4 Jan Biath Honzík 2011 SK Pardubičky 140 splněny
5 Dominik Janů Bóřa 2013 AC Sparta Praha 122 splněny
6 Jakub Jílek Jílis 2009 SK Spartak Příbram 152 splněny
7 Jasmínka Janů Lafík 2010 AC Sparta Praha dívky 134 splněny
8 Martin Jílek Maty 2012 SK Spartak Příbram 146 splněny
9 Michal Mezihorák Michal 2009 TJ Milín 152 splněny
10 Matěj Mašek Maši 2006 Viktoria Žižkov 158 splněny
11 Matěj Federle Féďa 2009 AC Sparta Praha 158 splněny
12 Daniel Šebrle Šebi 2009 AC Sparta Praha 164 splněny
13 Kryštof Sláma Kýša 2008 Tj Doksy 158 splněny
14 Matyáš Pfleger Matyáš 2013 AC Sparta Praha 128 splněny
15 Josef Vesecký Vesi 2009 FK Brandýs-Boleslav 164 splněny
16 Daniel Chrastina Chrastík 2009 SK Spartak Příbram 152 splněny
17 Ondřej Slavíček Slavis 2010 SFK Meziboří 146 splněny
18 Daniel Šimák DANIEL 2006 Sedlec-Prčice 170 splněny
19 Lukáš Forejt Fory 2009 AC Sparta Praha 158 splněny
20 Adam Chytrý ADYS 2009 FK Neratovice-Byškovice 158 splněny
21 Adam Naxera Naxi 2009 SK Spartak Příbram 158 splněny
22 Matěj Lamač Matěj 2007 FC Cheb 170 splněny
23 Jakub Lamač Jakub 2013 FC Cheb 128 splněny
24 Patrik Palička Kirtap 2009 FK Brandýs - Boleslav 170 splněny
25 Adam Staněk Kolombo 2009 FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou 170 splněny
26 Jaroslav Budějský Jára 2006 TJ Sokol Sedlec-Prčice 170 splněny
27 Štěpán Odvárka Koudelka 2009 FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou 164 splněny
28 Šimon Sedlák ŤapiŤap 2009 FC Žďas Žďár nad Sázavou 152 splněny
29 David Střihavka Stříha 2009 SC Xaverov 152 splněny
30 Vojtěch Vaníček Vojta 2008 Dukla JM 158 splněny
31 Michal Olách Míša 2009 SC Xaverov 158 splněny
32 Václav Lehký Lehkáč 2010 Fk Teplice 146 splněny
33 Matěj Víra Maty 2010 FK Litvínov 152 splněny
34 Matouš Suchý Matouš 2011 CU Boheminas Praha 1905 152 splněny
35 Adam Hera Adam 2008 VIKTORIA MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 164 splněny
36 Matyáš Dobrý Mates 15 2011 FK Admira Praha 152 splněny
37 Jan Bubeníček Honza 2006 Aero Odolena Voda 170 splněny
38 Jakub Slaný Kuba 2007 TJ Aero Odolena Voda 170 splněny
39 Jan Vycpálek Ašanin 2006 Sokol Dolní Počernice 170 splněny
40 Jakub Plachý Kubík 2010 FTA 146 splněny
41 Tobias Krejčí Krejda 2009 AC Sparta Praha 164 splněny
42 Patrick Kraml Páťas 2008 164 splněny
43 Matouš Matějíček Matouš 2009 TJ Avia Čakovice 164 splněny
44 Matěj Tesařík Tesy 2007 TJ Sokol Hrusice 170 splněny
45 Jiří Pavlík Jirka 2007 SK Rapid Psáry 158 splněny
46 Matěj Havlíček Havlis 2008 FK Admira Praha 164 splněny
47 Alexandr Chromei Alex 2008 FK Admira Praha 164 splněny
48 Michal Špacír Špáca 2012 FK Seko Louny 134 splněny
49 Štěpán Fric Štěpec 2011 Fk Seko Louny 146 splněny
50 Ondřej Beneš Ondra 2011 FK Seko Louny 146 splněny
51 Jan Varga Honzis 2009 FK Brandýs-Boleslav 164 splněny
52 Roman Hájek Hajčus 2009 FK Brandýs - Boleslav 164 splněny
53 Matyáš Kuboš MATY 2008 Dukla JM 158 splněny
54 Adam Žák Žaky 2008 Admira Praha 152 splněny
55 David Červenka Červus 2008 FKADMIRA Praha 158 splněny
56 Martin Golas Goly 2009 Admira Praha 152 splněny
57 Dominik Topič Topi 2006 FK Dobříč 1940 170 splněny
58 Michal Topič Myšák 2009 FK Dobříč 1940 164 splněny
59 Kevin-luca Kaul Kiwi 2008 Fk dobric 1940 170 splněny
60 Filip Fišer Filda 2009 FK Dobříč 164 splněny
61 Viktor Chalupník Viktor 2007 AFK Milovice 158 splněny
62 Jan Štěpánek Hans 2007 AFK Milovice 164 splněny
63 Adrien Kraml Adri 2008 SC Xaverov 158 splněny
64 Filip Novák Novas 2006 Motorlet Praha 164 splněny
65 Jaroslav Darmoš Jaryn 2011 Fk Dobrovice 140 splněny
66 Dominik Hlavnička Dómo 2011 FK Teplice 140 splněny
67 Martin Vondrášek Vondry 2009 FK Meteor Praha 152 splněny
68 Barbora Váňová Barča 2010 AC Sparta Praha 152 splněny
69 Vincent Macků Vincent 2011 Bohemians Praha 1905 152 splněny
70 Jan Holub JODY 2006 TJ Sokol Hrusice 164 splněny
71 Ondřej Kopecký Kopy 2007 Sk Benesov 170 splněny
72 Matouš Mužík Maty 2009 FK Dobříč 1940 170 splněny
73 Tobiáš Hort Tobas 2007 FC Viktoria Mar.Lázně 140 splněny
74 Jakub Jelínek Apik 2011 FK Rumburk, Univerzal 128 splněny
75 Filip Váňa Fíla 2008 Fotbalová akademie 152 splněny
76 Denis Novotný Denis 2009 TJ Avia Čakovice 164 splněny
77 Ondřej Pelikán Peli 2008 TJ Avia Čakovice 140 splněny
78 Jakub Varga Jakub 2013 FK Brandýs-Boleslav 128 splněny
79 Lukáš Smetana Lukys 2008 FK Admira Praha 158 splněny
80 Filip Poledník Fík 2008 FC Lomnice nad Popelkou 164 splněny