Účastníci kempu

Seznam účastníků je průběžně aktualizován.

# jméno jméno na dres ročník klubová příslušnost velikost oblečení podmínky účasti
1 Adam Chytrý ADYS 2009 FK Neratovice-Byškovice 158
2 Marko Setler Marko 2007 AFK Milovice 164
3 Marek Pavelka Mára 2009 FK Dlouhá Lhota 152 splněny
4 Adam Zachař Zachy 2009 FK Dlouhá Lhota 158
5 Matej Martan Matěj 2010 SK Bezděkov 134
6 Lukáš Bajtalon LUKY 2014 FK Mladá Boleslav 128
7 Jan Martan Honza 2010 SK Bezděkov 134
8 Zdeněk Horáček Zdenda 2007 FK Přelouč 158
9 Dominik ŠOLTA ŠOLTA 2006 FK Čáslav 158 splněny
10 Antonín Brabec Tony 2005 Běchovičtí sršni 170
11 Dan Kostečka Danda 2010 SK Horymír Neumětely 152 splněny
12 Matěj Pekař Peky 2011 SK Bezděkov 146
13 Jakub Macháč Jakub M. 2012 FK Mladá Boleslav 134
14 Petr Skokan Petr 2007 AFK Milovice 170
15 Tomáš Zelba Tomik 2011 FK Mladá Boleslav 140
16 Lukáš Zelba Luky 2009 FK Dlouhá Lhota 152
17 Samuel Leon Man Samba 2009 AC Sparta Praha 158
18 Oliver Tiger Man Tiger 2008 Football Talent Academy 164
19 Dominik Matoušek Domča 2010 SK Bezděkov 146
20 Viktor Vaněček VIKI 2011 FK Mladá BOleslav 140
21 Denis Fišer Fiša 2008 BOHEMIANS PRAHA 1905 164
22 Antonín Beránek Bery 2009 SK Benátky nad Jizerou 152
23 Vojtěch Beránek Baroš 2011 SK Benátky nad Jizerou 134
24 Šimon Sedlák ŤaPiŤap 2009 FC Ždas Žďár nad Sázavou 152
25 David Brňák Dave 2008 FK Radošovice 158
26 Matouš Laczko Matouš 2010 SK Bezděkov 152 splněny
27 Patrik Ohnesorg Patrik 2005 Běchovičtí sršni 170
28 Jakub Popelka POPI 2011 FK Mladá Boleslav 140
29 Vojtěch Elmanová Vojta 2007 AFK Milovice 170
30 Matěj Elman Elmi 2010 AFK Milovice 152
31 Sebastian Šak Séba 2011 FKMB/SOKOL Řepov 140
32 Jan Gavalec Gáva 2007 AFK Milovice 170
33 Daniel Schuchmann DENNY 2011 FK Meteor Praha 8 146
34 Dominik Matějovský Matějda 2006 FK Mladá Boleslav 158 splněny
35 Jakub Šťastný Jakub 2011 FK Meteor Praha 146
36 Patrik Fořt Patrik 2011 FK Meteor Praha 158
37 Adam Božík Adam 2006 SK Liběšice 170
38 Filip Hrozek Hróza 2006 SK Liběšice 170
39 Lukáš Málek Lukáš 2006 FK Čáslav 164
40 Tymur Vasylyev Tymur 2011 FK Meteor Praha VIII 158
41 Ondřej Holub ONDRIS 2006 Bohemians Praha 1905 170
42 Jakub Čížek Číža 2010 FK METEOR PRAHA VIII 152
43 Filip Novák Filip 2009 FK Přelouč 164
44 Patrik Cupl Patrik 2006 Klatovy 164
45 Petr Střelka Petr 2011 FK Meteor Praha 140
46 Pavel Potoček Pavlík 2011 FK Meteor Praha 140
47 Vojta Ráž Jožo 2006 Bohemians 1905 170
48 Adam Dašek Adam 2007 FK Radošovice 164
49 Štěpán Dašek Štěpán 2012 AC Sparta Praha 140
50 Adam Tomek ADAM 2012 FK Jaroměř 140
51 Denis Mráz DENI 2010 SK Union Čelákovice 152
52 Dominik Zsiga Domča 2009 SK Klatovy 1898 140
53 Petr Janda Jandís 2006 FK Horažďovice 170
54 Jiří Maxim Panoš Pany 2007 FC Viktoria Plzeň 164
55 Matyáš Šilhavý Šilhy 2007 FCVP 170 splněny
56 Tobiáš Vambera Tobiáš 2012 FK Meteor Praha VIII 134
57 Marek Hošek Mára 2009 SK Klatovy 1898 152
58 Adam Hošek Hošan 2005 SK Klatovy 1898 170
59 Patrik Beran Patrik 2006 FK Červené Pečky 170
60 Samuel Chvojka Sam 2008 TJ Slavia Radonice 170
61 Vojtěch Moudrý Vojta 2008 TJ Slavia Radonice 170
62 Jakub Moudrý Kuba 2013 TJ Slavia Radonice 140
63 Sebastian Sháněl Séba 2011 FK Dlouhá Lhota 146
64 Štěpán Sokol SOKOL 2008 HFK Třebíč 164
65 Samuel Ondrejovič Sam 2008 HFK Třebíč 164
66 Tomas Filip Tomas 2011 Union Celakovice 140
67 Benjamin Matějovský Matěják 2011 FK Mladá Boleslav 140 splněny
68 Marek Záboj Marek 2006 Bohemians Praha 1905 164
69 Matyáš Knotek MATY 2008 TJ Slavia Radonice 170
70 Jan Knotek KOZEL 2008 TJ Slavia Radonice 170
71 Radim Beneš Radim 2011 FK Mladá Boleslav 146
72 Radim Fiala RADIM 2012 SK Bezděkov 128
73 Maxmilián Smolka Max 2009 TJ Spartak Čelákovice 146
74 Tomáš Zdražil Tomíno 2006 AC Sparta Praha 170
75 David Batlík David 2008 FK Viktoria Žižkov 164
76 Dominik Drdla Domca 2008 FK Viktoria Žižkov 158
77 Daniel Mufakarov Mědvěd 2011 FK Meteor Praha 140
78 Jan Zelinger Zelí 2007 FK Pardubice 158
79 Ondřej Vencl Venclik 2007 Fk Pardubice 122
80 Denis Lajpold Denis 2007 Sk Klatovy 1898 164
81 Matěj Havlíček Havlis 2008 FK Admira Praha 164
82 Alexander Chromei Alex 2008 FK Admira Praha 164
83 Nicolas Salač Sali 2012 FK Mladá Boleslav 140
84 Jan Šámal Šána 2010 SK Roudnice nad Labem 146
85 Sami Mergbi Sam 2009 FK Mladá Boleslav 134
# jméno jméno na dres ročník klubová příslušnost velikost oblečení podmínky účasti
1 Jáchym Bříza Jáchym 2013 SK Pardubičky 128
2 Vojtěch Piskač Piskač 2012 SK Spartak Příbram 140 splněny
3 Samuel Sommer Samík 2013 AC Sparta Praha 134
4 Jan Biath Honzík 2011 SK Pardubičky 140
5 Dominik Janů Bóřa 2013 AC Sparta Praha 122 splněny
6 Jakub Jílek Kuba 2009 SK Spartak Příbram 152
7 Jasmínka Janů Lafík 2010 AC Sparta Praha dívky 134 splněny
8 Martin Jílek Maty 2012 SK Spartak Příbram 146
9 Michal Mezihorák Michal 2009 TJ Milín 152
10 Matěj Mašek Maši 2006 Viktoria Žižkov 158
11 Matěj Federle Féďa 2009 AC Sparta Praha 158
12 Daniel Šebrle Šebi 2009 AC Sparta Praha 164
13 Kryštof Sláma Kýša 2008 Tj Doksy 158
14 Jan Kubaník Honza 2011 TJ Doksy 140
15 Josef Vesecký PEPÍNO 2009 FK Brandýs-Boleslav 158
16 Daniel Chrastina Chrastík 2009 SK Spartak Příbram 152
17 Tomáš Kubík Tomi 2014 SK Spartak Příbram 146
18 Sebastian Didier Belaj Didi 2008 Slovan Nitra 158
19 Lukáš Forejt Fory 2009 AC Sparta Praha 158
20 Adam Chytrý ADYS 2009 FK Neratovice-Byškovice 158
21 Adam Naxera Naxi 2009 SK Spartak Příbram 158
22 Matěj Lamač Matěj 2007 FC Cheb 170
23 Jakub Lamač Jakub 2013 FC Cheb 128
24 Patrik Palička Kirtap 2009 FK Brandýs - Boleslav 170 splněny
25 Adam Staněk Kolombo 2009 FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou 170
26 Jakub Staněk KUBA 2010 FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou 146
27 Štěpán Odvárka Koudelka 2009 FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou 164
28 Šimon Sedlák ŤapiŤap 2009 FC Žďas Žďár nad Sázavou 152
29 Benjamin Matějovský Matěják 2011 FK Mladá Boleslav 140 splněny
30 Vojtěch Vaníček Vojta 2008 Dukla JM 158
31 Dominik Matějovský Matějda 2006 FK Mladá Boleslav 158 splněny
32 TOMÁŠ Omelka Tomík 2011 Spartak Čelákovice 146
33 Filip Novák Filip 2009 FK Přelouč 164
34 Josef Bartoš Pepa 2006 SK Roudnice nad Labem 158
35 Adam Hera Adam 2008 VIKTORIA MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 164 splněny
36 Matyáš Dobrý Mates 15 2011 FK Admira Praha 152
37 Jan Bubeníček Honza 2006 Aero Odolena Voda 170
38 Jakub Slaný Kuba 2007 TJ Aero Odolena Voda 170
39 Jan Vycpálek Ašanin 2006 Sokol Dolní Počernice 170 splněny
40 Nicolas Salac Sali 2012 FK Mladá Boleslav 140
41 Tobias Krejčí Krejda 2009 AC Sparta Praha 164
42 Viktor Kapic VIKI 2009 FK Skalná 146
43 Vít Batista Vítek 2008 FK Skalná 170
44 Adam Martínek Adam 2013 SK Městec Králové 146
45 Jiří Pavlík Jirka 2007 SK Rapid Psáry 158
46 Matěj Havlíček Havlis 2008 FK Admira Praha 164
47 Alexandr Chromei Alex 2008 FK Admira Praha 164
48 Michal Špacír Špáca 2012 FK Seko Louny 134
49 Štěpán Fric Štěpec 2011 Fk Seko Louny 146
50 Ondřej Beneš Ondra 2011 FK Seko Louny 146
51 Kamil Tomko Kamil 2012 Hráč 140
52 Roman Hájek Hajčus 2009 FK Brandýs - Boleslav 164
53 Matyáš Kuboš MATY 2008 Dukla JM 158 splněny
54 Adam Žák Žaky 2008 Admira Praha 152 splněny
55 David Červenka Červus 2008 FKADMIRA Praha 158
56 Martin Golas Goly 2009 Admira Praha 152
57 Dominik Topič Topi 2006 FK Dobříč 1940 170
58 Michal Topič Myšák 2009 FK Dobříč 1940 164
59 Kevin-luca Kaul Kiwi 2008 Fk dobric 1940 170
60 Filip Fišer Filda 2009 FK Dobříč 164
61 Viktor Chalupník Viktor 2007 AFK Milovice 158
62 Jan Štěpánek Hans 2007 AFK Milovice 164
63 Jakub Brotánek BROTY 2006 FK DOBŘÍČ 164
64 Filip Novák Novas 2006 Motorlet Praha 164
65 Jaroslav Darmoš Jaryn 2011 Fk Dobrovice 140
66 Kryštof Šíma Kryštof 2011 FK Seko Louny 140
67 Martin Vondrášek Vondry 2009 FK Meteor Praha 146
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85